Venkovní obklady fasád s nápadem

Potřebuje vaše fasáda oživit a zatraktivnit? Převlečte ji se společností Roach Stav do nového kabátu. Specializujeme se na zateplení a venkovní obklady fasád po celé ČR. Rádi vám poradíme, případně provedeme 3D grafický návrh fasády a doporučíme tak nejhodnější řešení právě pro vaši nemovitost. Fasádní obklady jsou systémem povrchové ochrany fasády stavby proti vnějším vlivům. Na výběr máte několik druhů fasád – plastové, lamelové, kamenné, dřevěné apod.

Výhody fasádních obkladů:

  • Ochrana fasády vůči vnějším vlivům
  • Dekorační a estetický prvek
  • Odolnost vůči mechanickému poškození fasády
  • Prodloužení životnosti fasády
  • Vysoká požární odolnost
  • Široká nabídka fasádních obkladů

 

Obklady na fasádu – inspirujte se!

Kromě grafického návrhu se můžete také inspirovat v naší fotogalerii, která se neustále rozrůstá o nové snímky z nejrůznějších koutů celé České republiky. V praxi tak můžete vidět, jak vypadá kamenný, dřevěný, lamelový nebo plastový obklad domů. Konečné rozhodnutí je však čistě jenom na vás. Foto ukázky mohou sloužit k vaší prvotní inspiraci.

Materiály pro obklad fasády

Nejčastěji se setkáváme s kamenným, plastovým nebo dřevěným obkladem. Každý z těchto materiálů má svá specifika a vlastnosti. Například takový obkladový kámen na fasádu se vyznačuje replicas de relojes suizos vysokou pevností, odolností vůči teplotním změnám, dlouhou životností a malou nasákavostí. Dřevěný obklad fasády se naopak vyznačuje snadnou opracovatelností, houževnatostí a výjimečnými estetickými vlastnostmi. Plastové obklady na fasádu jsou trvanlivé a odolné vůči chemickému i mechanickému poškození.  Setkat se dále můžeme například s kovovými materiály, cementovou omítkou nebo vápencem.

Velká zimní akce na zateplení


Nová Zelená Úsporám 2013 - jsme zaregistrovaným odborným dodvatelem

Aktuality