Zajímá vás cena zateplení vaší nemovitosti?

Ceník zateplení fasády se u mnohých firem různí. Nutno podotknout, že rozdíly za 1 m2 práce se liší v nemalých částkách. To je dáno především odborností firmy, nabytými zkušenostmi i použitým materiálem. Cena zateplení domu vás tak někde může vyjít opravdu draho, jinde za zateplení fasády zaplatíte doslova „lidovou“ cenu. Zda bude výsledek odpovídat vynaloženým financím, to je na závěrečném osobním hodnocení. Společnost Roach Stav používá pro zateplování fasád, půdních prostor i jiných místností pouze ty nejkvalitnější materiály, i přesto se snažíme držet ceny zateplování domů pěkně při zemi.

Zateplení fasád ceník – aneb jak zjistíte konečnou cenu?

Většinou se u zateplování fasád a nemovitostí setkáte s cenou dle m2. Tyto ceny jsou sice pevně dané, nicméně pro zájemce o zateplení mají pouze orientační význam. Pro skutečnou cenu zateplovacích pracích je nutno požádat o ceník zateplení fasády přímo společnost Roach Stav nebo využít jednoudchého online formuláře na nezávaznou poptávku, na jejímž základě vám bude vypočítána přesná cena za zateplení právě vašeho domu. Ceník je jiný pro fasády, balkony, půdy i další prostory, proto je na místě, věnovat chvíli vyplnění rychlé (orientační cena) nebo podrobné nezávazné poptávky (přesná cena).

Zateplení domu cena za 1m – nové ceny pro rok 2013:

Nestihli jste zateplit dům v roce 2012, ale plánujete jeho zateplení v roce následujícím? Cena zateplení domu v roce 2013 se díky zvýšení DPH nepatrně liší. Jelikož se dolní i horní sazba DPH zvýšila o jeden procentní bod, činí nyní DPH 15 a 21 %, což se musí zákonitě projevit také na celkové ceně zateplení fasády (cena m2). Chcete vědět, jaká bude aktuální cena zateplení právě vašeho domu? Vyplňte nezávaznou poptávku, která bude přesnější, než orientační zateplení domu cena za 1m.

Zateplování fasád – ceník: od čeho se odvíjí konečná cena?

  • Velikosti a členitosti zateplované plochy
  • Materiálu, který byl pro zateplení použit (polystyren, minerální vata, foukaná izolace)
  • Tloušťce izolace
  • Provedení povrchové vrstvy

Náš tip: Zateplená fasáda – ceník vám v případě zájmu rádi zašleme

Ceník zateplení fasády – kde hledat ty nejlepší ceny?

Plánujete zateplení rodinného nebo panelového domu? Nebo máte zájem spíše o zateplení balkónu, případně půdy? Zajímají-li vás informace, které naleznete v dokumentu „zateplení fasád – ceník“, neváhejte nás kontaktovat s žádostí o jeho zaslání. Ještě jednodušší cesta je ale vyplnění nezávazné poptávky, jejíž součástí je také orientační nebo přesná kalkulace. Zateplení domu a cena jdou ruku v ruce, obraťte se proto na společnost Roach Stav a získáte spolehlivého partnera nejen  v oblasti stavebnictví. 

Velká zimní akce na zateplení


Nová Zelená Úsporám 2013 - jsme zaregistrovaným odborným dodvatelem

Aktuality