Fasády rodinných domů – fotogalerie pro zájemce o zateplení

Za dobu svého působení provedla společnost Roach Stav několik desítek zateplení rodinných i panelových domů. Fotogalerie fasád domu včetně digitální vizualizace je součástí těchto stránek. Můžete se tedy sami přesvědčit o odbornosti i kvalitě prováděných prací. Galerie je neustále doplňována a aktualizována o nové fotografie a ukázky zateplení prováděné naší firmou.

Zateplená fasáda domu – ukázka naší práce:

Fotogalerie fasád rodinných domů obsahuje řadu snímků z různých lokalit po celé České republice. Ukázky fasád jsou samozřejmě zveřejňovány se souhlasem objednatelů zateplení. Sekce „fasády rodinných domů fotogalerie“ může sloužit také pro vaši inspiraci. Najdete zde mimo jiné  i nadstandardní prvky, mezi které patří například specifická povrchová úprava dle přání klienta i jednotlivé druhy zateplení lišící se v rámci použitých materiálů. Zateplujeme rodinné i panelové domy, dřevěné půdy, podlahy i balkóny nebo půdní prostory. Na základě realizovaných zakázek se naše galerie neustále rozšiřuje.

          Po naši realizací zatepleníPřed realizací

                            před realizací                                          po naší realizaci - chybí finální omítka

Před realizací Po naši realizací zateplení
                    před realizací                                            po naší realizaci

Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie

Návrhy fasád – foto: specifická služba společnosti Roach Stav

Naše galerie obsahuje kromě fotografií realizovaných zateplení  také návrhy fasád. Fasáda domu – ukázka vám může pomoci v rozhodování. Chcete-li opravdu ušetřit na spotřebě tepla a zároveň spolupracovat s profesionály, pro které je spokojenost zákazníků na prvním místě, obraťte se na prověřenou společnost Roach Stav.

Náš tip: Spočítejte si, na kolik vás vyjde zateplení právě vašeho domku.

Velká zimní akce na zateplení


Nová Zelená Úsporám 2013 - jsme zaregistrovaným odborným dodvatelem

Aktuality