Nová Zelená Úsporám 2013 - Ušetřete na zateplení až 50%!

Dne: 25. ledna

Ministr životního prostředí Tomáš Chalupa představil další dotační program Nová zelená úsporám 2013, který bude podporovat jak soukromé domy, tak veřejné budovy. Tento nový program by měl být spuštěn během srpna 2013, ale již dnes nás můžete žádat o vyřízení dotace a je zaměřen na investice do energetických úspor při rekonstrukcích i novostavbách. Bude podporováno například komplexní zateplování rodinných a bytových domů a veřejných budov (školy, školy, domovy pro seniory apod.) a také nová výstavba v pasivním energetickém standardu.

Nová zelená úsporám v roce 2013

Zateplenosdotaci.cz je specialistou v zateplování budov a velice úspěšně jsme se angažovali již v první fázi projektu Zelená úsporám. Naše firma podporuje také program Nová zelená úsporám v roce 2013 a nabízí zateplení střechy, zateplení stropu, zateplení podlah nebo například výměnu oken. Pokud jste se rozhodli zateplovat a zvolíte si naší firmu, vyřídíme za vás veškerou potřebnou dokumentaci, která je pro získání dotace potřeba. Vy tak můžete získat až 50 % nákladů v podobě dotace! Je jen na vás, jakou hladinu zateplení si zvolíte a jaká bude výše dotace:

  • Hladina 1 - snížení potřeby tepla na vytápění alespoň o 40 % - podpora 25 % z uznatelných nákladů
  • Hladina 2 - snížení potřeby tepla na vytápění alespoň o 50 % - podpora 35 % z uznatelných nákladů
  • Hladina 3 - snížení potřeby tepla na vytápění alespoň o 60 % - podpora 50 % z uznatelných nákladů

     

Neztrácejte čas vyřizováním dotací na úřadech, ale obraťte se na spolehlivou certifikovanou firmu s dlouholetými zkušenostmi, která již ve starém programu Zelená úsporám úspěšně realizovala desítky dotací včetně samotného zateplení. Zateplenosdotaci.cz, to je záruka kvality s úsporou až 50 % z ceny! Díky zateplení ochráníte nejen životní prostředí, ale je to zároveň i dobrá investice, která se Vám během několika let vrátí ve formě výrazných úspor a navíc díky dotaci Nová zelená úsporám 2013 ušetříte až dalších 50% nákladů na samotnou realizaci zateplení.

 
Nebojte se nás kontaktovat s jakýmikoliv dotazy a nejasnostmi, rádi Vám poradíme. Nebo si můžete rovnou vyplnit nezávaznou poptávku na základě, které Vám vytvoříme cenovou kalkulaci.

Zde si ještě můžete přečíst detailnější podmínky dotace Zelená úsporám 2013.

Velká zimní akce na zateplení


Nová Zelená Úsporám 2013 - jsme zaregistrovaným odborným dodvatelem

Aktuality