Návrhy a realizace fasád jsou naší doménou

Chcete, aby získal váš rodinný domek nebo panelák nový kabát? Z estetického hlediska však svých znalostí a dovedností použít nemůžete? Rádi pro vás zpracujeme moderní návrhy fasád, které vám mohou být skvělou inspirací. Společnost Roach Stav se specializuje na grafické návrhy a realizace fasád po celé České republice (Praha, Brno, Ostrava, Frýdek-Místek, Zlín, Karviná, Nový Jičín, Opava atd.).

Jak vypadají naše návrhy fasád?

Pro návrh fasády používáme moderní software, který nám umožní zakomponovat návrh do reálné fotografie třeba vašeho rodinného nebo panelového domu. Tyto barevné vizualizace rodinných domů a panelových domů mohou být skvělým pomocníkem při rozhodování nad finálním výsledkem fasády zvláště tehdy, kdy si nedokážete představit, jak by na fasádě vypadaly třeba vychvalované dřevěné nebo jiné materiály. 3D grafický návrh na domy můžete konzultovat online s našimi poradci a to prostřednictví e-mailové nebo telefonické komunikace.

Náš tip: Zajímá vás cena realizace fasády rodinných či bytových domů? Napište nám o ceník nebo vyplňte nezávaznou poptávku.

Kde všude můžete pro návrh fasády čerpat inspiraci?

Další možností je navštívení naší obsáhlé fotogalerie fasád, která je plná kvalitních fotografií z již realizovaných zakázek. Každé foto je jedinečné a může vám při rozhodování náležitě pomoci. Poradíme vám, jak zkombinovat barvy i okrasné prvky, tak aby stál finální barevný výsledek za to! Prozradíme, které barvy se k sobě hodí a jakých barevných škál se naopak raději vyvarovat. Potřebujete snad další důvod, proč nechat realizaci vaší fasády na opravdových odbornících?

Velká zimní akce na zateplení


Nová Zelená Úsporám 2013 - jsme zaregistrovaným odborným dodvatelem

Aktuality