Dostatečné zateplení půdy zabrání únikům tepla

Teplo stoupá vzhůru – obecný fyzikální zákon, který však pocítíte zvláště ve svých peněženkách. A to v případě, že vlastníte rodinný domek bez dostatečného zateplení půdy. Půdní prostory mají své jedinečné kouzlo, kromě skladování nejrůznějších věcí zde lze také vytvořit atypický pokoj například pro studenta. V případě, že vaše půda slouží k obývání nebo jakémukoliv jinému účelu, je na místě uvažovat laserpointer o jejím zateplení. V opačném případě vám peníze obětované vytápění doslova vyletí do vzduchu.

Jak na zateplování půdy?

Prvním krokem je výběr vhodného materiálu. Možnosti máte celkem tři. Pro zateplení podlahy nebo stropu půd lze použít minerální vata, polystyren nebo v současnosti velmi oblíbená foukaná izolace. Každý druh je specifický a liší se také svou cenou. Zmínit však musíme to, že co je vhodné pro jeden typ domu, cosplay costumi to nemusí vyhovovat domu jinému. Vždy je tedy na místě využít konzultace s odborníky nebo nechat zateplení přímo na nich. S kvalitně provedenou izolací půdy ušetříte až 30% nákladů na vytápění.

Zateplování půdy polystyrenem:

Výhodná cena materiálu

Rychlá aplikace izolace

Jeden z nejčastěji používaných materiálů

Výborné tepelné a izolační vlastnosti

Zateplování půdy minerální vatou:

Vata vyrobená z kvalitního čediče nebo skla

Propustnost vodních par (ochrana stěn a nosné konstrukce)

Skvělé izolační vlastnosti + ohnivzdornost

Zateplování půdy foukanou izolací:

Nejefektivnější způsob jak na zateplení půdy nevytápěné

Snadná aplikace

Maximální životnost

Nehořlavá, 100% bezpečná

 

Nevíte, jak zateplit půdu?

Pokud si nejste příliš jisti, jakou izolaci na půdě použít, nebo jak samotné zaizolování půdy provést, vždy se raději obraťte na profesionály. S profesionální firmou lze dosáhnout kýžených výsledků s minimem starostí. Firma Roach Stav s.r.o. se specializuje na zateplení rodinných i panelových domů a jednotlivých prostor po celé ČR (Praha, Brno, Ostrava, Frýdek-Místek, Zlín, Karviná, Nový Jičín, Opava apod.). Pro předběžnou kalkulaci nákladů na zateplení, využijte prosím této nezávazné poptávky.

Velká zimní akce na zateplení


Nová Zelená Úsporám 2013 - jsme zaregistrovaným odborným dodvatelem

Aktuality