Zateplení balkonu – další krok k finanční úspoře

Zateplení balkonů je u nových staveb prováděno již automaticky. Co však dělat v případě, že je váš rodinný nebo panelový dům starší a tento druh zateplení není jeho součástí? Zvláště na balkonech panelových domů se podepsaly nejen vnější a přírodní podmínky, ale především zub času. Balkony jsou často v opravdu žalostných stavech vyžadující kompletní revitalizaci. Asi největším problémem nezateplených replique montre rolex balkonů je pronikání vlhkosti do celkové konstrukce domu i samotných obytných místností. Také úniky tepla jsou zde opravdu významné. Nenechte proto své peníze létat ven…

Zateplení balkonů minimalizuje rizika:

  • Pronikání vlhkosti do konstrukce a místností
  • Vzniku plísní
  • Poškození konstrukce mrazem
  • Úniky tepla
  • Vzniku tzv. tepelných mostů

 

Je zateplení balkónu vhodné také pro vás?

Jestliže zvažujete zateplit stávající balkon nebo lodžii, položte si před samotnou realizací následující otázku: je nutno balkon/lodžii opravovat a rekonstruovat? Pokud dospějete k názoru, že tato oprava nutná není, samotné zateplení je otázkou několika dnů a tisícovek. Cena zateplení je odvozená od materiálů, které byly pro zateplení použity a rozměrů balkonu. Sháníte informace o tom, jak zateplit balkon? Neriskujte zbytečně vynaložené prostředky i čas a obraťte se raději na profesionály, s jejichž pomocí lze zateplit balkon bez zbytečného rizika.

Udělejte první krok k úspoře!

Pokud plánujete zateplení balkonu, spočítejte si, na kolik vás tato izolace vyjde. Díky této nezávazné poptávce, jejíž vyplnění vám nezabere více, než pár minut budete mít přehled o přibližné ceně zateplení. Ceník prováděných prací je taktéž k nahlédnutí na těchto stránkách. Zateplení nemovitostí, balkonů i jednotlivých prostor realizujeme po celé ČR (Praha, Brno, Ostrava, Frýdek-Místek, Zlín, Karviná, Nový Jičín, Opava apod.)

Velká zimní akce na zateplení


Nová Zelená Úsporám 2013 - jsme zaregistrovaným odborným dodvatelem

Aktuality