Profesionální opravy fasád po celé ČR

Fasáda je vizitkou každého rodinného nebo panelového domu. I přes kvalitně provedenou a odbornou realizaci a její údržbu zde však začne – dřív nebo později hlodat zub času. A to je varovný signál pro všechny majitele fasád – chcete-li aby vaše fasáda sloužila po mnoho dalších let, neignorujte první příznaky poškození a svěřte opravu staré fasády do rukou společnosti Roach Stav. Specializujeme se na opravy fasád u bytových, panelákových i rodinných domů. Problémy nám nedělají ani opravy historických fasád, které je nutno realizovat s maximální obezřetností. Vždy dopředu zhodnotíme rozsah poškození a navrhneme optimální řešení pro každého.

Jak probíhá oprava fasády?

Všimli jste si nedostatků okolo parapetů, říms nebo oken? Nebo vás spíše zajímá oprava prasklin na fasádě? Neváhejte nás kontaktovat! Provádíme opravy fasád po celé ČR (Praha, Brno, Ostrava, Frýdek-Místek, Zlín, Karviná, Nový Jičín, Opava atd.). Postup a cena opravy vždy závisí na stupni a rozsahu poškození fasády.

Náš tip: Větší vypovídající schopnost než ceník, má tato nezávazná poptávka, na základě které zjistíte, na kolik vyjde oprava fasády právě vašeho domu.

Velká zimní akce na zateplení


Nová Zelená Úsporám 2013 - jsme zaregistrovaným odborným dodvatelem

Aktuality